Desmontes

Vodoinstalace

Vodoinstalace

Provádíme instalace nových rozvodů vody v nových i starších objektech na základě dodaných nebo námi zpracovaných projektů. Jedná se zejména o rozvedení pitné a užitkové vody v rámci objektu, pokládání kanalizace a svodů odpadní vody, instalace a připojování sanitární techniky, montáže vodovodních armatur, připojování myček nádobí, praček a dalších domácích spotřebičů na vodovodní rozvody, napojení rozvodů vody na kotle, bojlery a průtokové ohřívače, tlakové zkoušky vodovodních systémů a jejich revize.

Opravy, havárie
Odborně pokrýváme rozsah běžných oprav a poruch ve stávajících vodovodních systémech a to včetně výměn vadných vodovodních armatur, vodovodních ventilů, kohoutů a baterií, výměn vodním kamenem zaneseného nebo zkorodovaného potrubí, těsnění atd.

Rekonstrukce
V rámci prováděných rekonstrukcí a přestaveb provádíme demontáže zastaralých vodovodních systémů a kanalizací, nahrazujeme je moderním řešením, splňujícím technologické požadavky.

Projekční činnost
Pro naše zákazníky jsme připraveni řešit zakázku již od prvotní fáze projektu, poskytnout poradenství při zadávání projektové dokumentace, zpracovat tuto dokumentaci, případně poskytnout odborného konzultanta k již připraveným projektům nejen na malé i velké vodoinstalace, ale i na stavbu a  rekonstrukci vodovodních sítí.

Člen skupiny D FINANCE a.s.