Desmontes

Topenářství

Topenářství

Pro naše zákazníky realizujeme topenářské práce dle jejich individuálních  potřeb a požadavků. Specializujeme se na kompletní dodávky systémů topení, jejich opravy a údržbu nejen pro domácnosti, ale i pro bytová družstva, společenství vlastníků a průmyslové či kancelářské objekty firem.

Dodávky a montáž technologických rozvodů vody, páry, plynu, oleje                                                                                              Dodáváme kompletní instalace technologických rozvodů, opravujeme a rekonstruujeme stávající rozvody, provádíme  jejich běžnou údržbu.

Dodávky a montáž ústředního vytápění                               Dodáváme kompletní instalace technologických rozvodů, opravujeme a rekonstruujeme stávající rozvody, provádíme  jejich běžnou údržbu

Dodávka a montáž kotelen                                                            Dodáváme kompletní instalace technologických rozvodů, opravujeme a rekonstruujeme stávající rozvody, provádíme  jejich běžnou údržbu.

Dodávka a montáž chladících rozvodů, včetně technologie

Dodávka a montáž výměníkových stanic                                Dodáváme kompletní výměníkové stanice dle požadavků zákazníka, se zohledněním klimatických podmínek. Provádíme rekonstrukce a údržbu stávajících stanic. Naším cílem je dodat nejen kvalitní zařízení, nýbrž i zajistit minimalizaci nutných odstávkových časů.

Člen skupiny D FINANCE a.s.