Desmontes

O NÁS

Společnost PROFESIONÁLNÍ REALIZACE je technicky vyspělou společností, specializující se na odborné činnosti v oblasti stavebnictví s cílem, poskytnout svým zákazníkům komplex služeb s vysokým standardem provedení.

Naše společnost PROFESIONÁLNÍ REALIZACE má sídlo v Napajedlích, kde se zaměřujeme převážně na administrativní práce a legislativu, spojenou s naší činností. Veškeré odborné činnosti, sklady a kanceláře, jsou dislokovány na provoz Otrokovice.

Společnost byla založena v roce 2004 pod názvem Napajedelská elektromotážní a její hlavní činností byly slaboproudé a silnoproudé elektromontážní práce. S postupem času jsme rozšiřovali nejen tým našich kmenových pracovníků, ale také rozsah prováděných prací. 

Díky tlaku našich spokojených zákazníků, jsme se rozhodli rozšířit zaměření společnosti na odbornosti vodo-topo a hydroizolační systémy. Tyto kroky vyvolaly i logický požadavek na změnu původního názvu, respektive komplexní rebranding celé společnosti na PROFESIONÁLNÍ REALIZACE, s.r.o.

Jsme vedeni trvalou ambicí být dynamicky rostoucí firmou, jejímž cílem je být spolehlivým partnerem pro své zákazníky, kterým jsme kdykoliv k dispozici.
Člen skupiny D FINANCE a.s.