Desmontes

Zemní

Zemní izolace

Zemní hydroizolační fólie, které používáme k izolaci základů a hydroizolaci základové desky, jsou vyrobeny tak, aby zcela zamezily průniku vlhkosti, ale i tlakové vody do stavby. Zároveň jsou velice účinné jako ochrana proti radonu. Jejich velkou předností je též atestace fólie proti prorůstání kořínků.

Tyto zemní hydroizolační fólie mají velmi dobrou schopnost odolávat deformacím a nerovnostem podkladu (deformovatelnost a odolnost proti působícím silám), jsou velice funkčně spolehlivé, velmi pevné, s velkou průtažností. Zároveň je jejich velice důležitou vlastností odolnost proti hnilobě a stárnutí. Tyto fólie nejsou odolné proti UV záření, musejí být vždy zakryty.

PVC izolační fólie jsou dobře zpracovatelné, proto není problém dokonale ošetřit proti zatékání a průsaku jakýkoli prostup či komínek. Tyto zemní hydroizolace na bázi PVC nabízíme svým zákazníkům proto, že mají dlouhou životnost a tudíž se stávají nejvhodnějším materiálem pro použití na hydroizolaci základů vašeho nového domu.

Člen skupiny D FINANCE a.s.